سرویس آسانسور

سرویس نگهداری انواع آسانسور و بالابر با تجربه ترین تکنسین ها در سراسر ایران

چرا باید سرویس ماهانه آسانسورم رو به سامانه آسانسور مارگُون بدم؟

علت ساخت این سامانه ، ایجاد فاضایی برای خود اشتغالی سرویس کاران واجد شرایط آسانسور ، در تمام ایران می باشد تا با عضویت در این سامانه، خود سرویس آسانسور بگیرند.

این امر با حذف واسطه ها برای شما این مزیت را دارد که با مبلغ کمتر و کیفیت و دقت بالاتری سرویس آسانسور تان انجام پذیرد.

چرا؟

شما با ورد به صفحه لیست سرویس کاران آسانسور مارگُون در ایران ، و مطالعه رزومه کاری و محدوده محل سکونت ، سرویس کار آسانسورتان را انتخاب نمایید و هر زمان هم که از سرویس کارتان راضی نبودید (به هر دلیلی) دوباره از بخش سرویسکاران آسانسور مارگُون سرویس کار دیگیری را برای آسانسور خود انتخاب نمایید.

بشتر توضیح بده نفع من کجاشه؟

این موضوع موجب هر چه بهتر انجام دادن وظیفه سرویس کاران می شود تا شما از عملکردشان راضی باشید. و خود سامانه آسانسور مارگُون نیز بر علکردشان نظارت دارد و هرقت هم شما بخواهید سرویس کارتان عوض میشه و یه نکته مهم اینکه اگر سرویس کار سه مورد شکایت و نارضایتی داشته باشه از این سامانه اخراج میشه

امیدواریم با حمایت و کمک شما بتوانیم کیفیت سرویس ماهانه آسانسور ها را در ایران روز به روز بهتر کنیم.

لوگو آسانسور مارگون

با تشکر مدیریت آسانسور مارگُون

در سراسر کشور هستیم.

سرویس آسانسور در تهران

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در مشهد

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در تبریز

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در شیراز

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در اصفهان

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در کرج

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در سبزوار

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در بجنورد

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در بیرجند

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در زاهدان

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

1-   عنوان محتوا:توی هر طبقه از سرویس آسانسور چه خبره؟!
2-   کلمه کلیدی اصلی

سرویس آسانسور

سرویس نگهداری ماهانه  آسانسور موضوع خیلی مهمیه که دغدغه ی اون توی همه ی ساختمونایی که مجهز به سیستم آسانسوری هسستن به چشم می خوره. ازون جایی که این وسیله در طول روز….که چه عرض کنیم، در طول شبانه روز تعداد زیادی آدم رو جا به جا می کنه لازمه که خیالمون از بابتش راحت باشه و بدونیم که به موقع و درست سرویس شده. خلاصه…. سرتونو درد نیاریم. سرویس آسانسور یه موضوع خیلی جدی و مهمه که هیچ جوره نمیشه از زیرش فرار کرد. حالا اگه دوست دارید با جزئیات بیشتری در مورد این موضوع پر اهمیت آشنا بشید، تا آخر با ما همراه باشید تا ببینیم قضیه از چه قراره.

برای تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان گروه آسانسوری مارگُون با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

7 310 300 0921

دفتر مرکزی مارگُون جهت انتقادات و پیشنهادات شما

310 300 91 021

بسیار خب دوستای گل و همراهای همیشگی، همونطوری که قرار گذاشتیم، امروز میخوایم از دنیای پر پیچ و خم و چند طبقه ی سرویس این سیستم سر در بیاریم. برای این کار لازمه که با هم سوار آسانسور دانستنی ها بشیم و چند طبقه ای و پشت سر بذاریم. پس اگه حاضرید دکمه شروع رو بزنیم و حرکت کنیم. مشهد

پارکینگ…!

حالا که سوار آسانسور دانستنی ها شدیم، تصمیم گرفتیم که از اول اول شروع کنیم تا ببینم تو هر طبقه از سرویس این دستگاه چه خبره!

اگه توجه کرده باشید درب خیلی از آسانسور ها، از پارکینگ ساختمون های مسکونی و یا هر ساختمونه دیگه ای شروع میشه. این نکته می تونه خیلی مهم باشه. چون از همون اول و با دیدن ماشینای توی پارکینگ میشه فهمید که روزی چند نفر با این آسانسور بالا و پایین میرن و سرویس ماهانه تا چه حد جدی و مهمه. به عنوان پایه ای ترین دلیل و پایین ترین طبقه می تونیم دو تا دلیل برای اهمیت سرویس نگهداری ماهانه بیاریم:

 • ازون جایی با جون تعداد زیادی آدم سر و کار داره و مسئول حمل اوناست باید سالمه سالم باشه
 • در طول روز به دفعات خیلی زیادی ازش استفاده میشه و در نتیجه ممکن زود تر خراب بشه

طبقه ی اول…! (آشنایی با ساز و کار آسانسور)

آخیش… رسیدیم به طبقه ی اول. اولین طبقه برای سرویس اینه که قبل از هر چیز بدونیم اصلا آسانسور چی هست و ساز و کارش به چه شکله. چون تا زمانی که با اصل یه مطلبی آشنا نباشی نمیشه هیچ کاری کرد.

آسانسور به طور کلی یک سازه ی میکانیکی حرکتی هست که در یک چارچوب مشخصی حرکت می کنه و آدما رو به صورت عمودی در بین طبقات جابجا می کنه. به اون چارچوب مشخص هم در اصطلاح چاه آسانسور گفته می شه. ازون جایی که این وسیله در طول شبانه روز با جون تعداد زیادی آدم در هر سن و وضعیتی سر و کار داره، ضروریه که ایمن،‌ صحیح و سالم و مطمئن باشه. حالا این ایمنی و اطمینان در سه مرحله قابل بررسیه که از طریق سرویس های دوره ای باید مورد بازرسی قرار بگیره. دوست دارید بدونید اون سه مرحله چیه؟ پس یه طبقه بیاید بالا تر…

طبقه ی دوم…! (مراحل کلیدی سرویس آسانسور)

طبقه قبلی قرار گذاشتیم که وقتی به طبقه 2 رسیدیم اون سه تا مورد مهم سرویس نگهداری ماهانه به صورت دوره ای رو بهتون بگیم. باشه… سر قولمون هستیم. اون سه مرحله از قرار زیره:

 • اولین مرحله: قبل از ساخت و طراحی سازه و ساختمان
 • دومین مرحله: طراحی،‌ ساخت و مونتاژ قطعات میکانیکی آسانسور
 • سومین و آخرین مرحله: نگهداری و پشتیبانی آسانسور در طول زمان

چیزی که مهمه این که هر چند این سه تا مرحله در زمان های مختلف و جدا از هم انجام میشن، ولی هر کدوم ضرورت و اهمیت خاص خودشونو دارن که نقص و کوتاهی توی هر کدوم میتونه کل سیستم آسانسوری رو با مشکل رو به رو کنه. همونطوری که میبینید سرویس حتی قبل از ساخت و طراحی هم اهمیت داره. یه ضرب المثل انگلیسی هم هست که میگه:

a good beginning makes a good ending

یه شروع خوب، یه پایان خوب هم به همراه داره.

پس حواستون باشه که سرویس نگهداری ماهانه هم باید از همون اول مورد توجه باشه.

طبقه ی سوم…! (کادر مجرب سرویس نگهداری ماهانه)

این طبقه خیلی مهمه. چون میخایم بریم سراغ اونایی که مسئول سرویس نگهداری ماهانه هستن. به نظرتون افرادی که سرویس نگهداری ماهانه ساختمون های مسکونی، تجاری، اداری و … رو به عهده دارن باید چه ویژگی هایی داشته باشن؟ بهتون میگیم چون واقعا خیلی مهمه.

*ضروریه تا کادر سرویس نگهداری ماهانه متشکل از مجموعه ی متخصصین و مهندسین مجرب و آموزش دیده باشن. کادری فنی که با مهارت و تجربه ی بسیار در کارشون به صورت دقیق و با حساسیت تمام امور مربوط به سرویس، نگهداری و بازرسی از آسانسور ها رو انجام بدن. انبار قطعات در اختیار این کادر باشه تا بتونن با توانایی و اطمینان کامل طبق چک لیست ارائه شده برای اون ها، به بررسی و سرویس نگهداری ماهانه ساختمونا بپردازن.*

دکمه ی هشدار…!!!

خدا نیاره اون روزیو که کسی داخل آسانسور گیر بیفته و مجبور بشه این دکمه رو فشار بده. جلوگیری از این اتفاقات فقط و فقط در گرو سرویس دقیق و به موقعه آسانسوره. اگر مدیرا و مسئولای ساختمون نسبت به سرویس نگهداری ماهانه حساس باشن هیچوقت ازین اتفاقا نمیفته. برای جلوگیری از اینکه مجبور بشیم دکمه هشدار آسانسورو فشار بدیم، بهتره که با گزینه های مختلف مربوط به سرویس نگهداری ماهانه آشنا بشید که به شرح زیر هستن:

 • سرویس و نگهداری آسانسور طبق استاندارد بین المللی EN-81 آسانسور
 • سرویس و نگهداری آسانسورهای خاص، گیرلس، هیدرولیک و پکیج های خارجی
 • ارائه چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور به مدیر ساختمون مورد نظر
 • اجرای جنرال سرویس در ابتدای قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور
 • گارانتی قطعات نصب شده تحت پوشش قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور
 • ارائه خدمات به ساختمونای خاص و پر ترافیک توسط سرویس کار مقیم
 • اجرای تعمیرات دوره ای توسط پرسنل متخصص و با تجربه شرکت
 • رفع خرابی در اسرع وقت

ارائه خدمات سرویس ، نگهداری و بازرسی آسانسورحتی در ایام تعطیل

طبقه ی آخر…!

طبقه ی آخر این سری از صحبتای ما جایی که همه ی شما دوستای عزیز به نقطه ی آرامش برسید. خیالتون راحت باشه که با سرویس نگهداری ماهانه خونه ها و محل کارتون توسط یه کادر حرفه ای و مجرب می تونید بدون خطر و با اطمینان سوارش بشید.

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

 • لطفا صفر را بنویسید
 • اختیاری

گروه آسانسور مارگُون مجری انواع آسانسور و بالابر در سراسر کشور

به خانواده مارگُون بپیوندید

اخذ نمایندگی و همکاری با مارگُون

 

گروه مارگُون در حوزه ارائه خدمات خود در زمینه نصب و راه اندازی انواع آسانسور ، بالابر و جک هیدرولیک در سراسر ایران اقدام به جذب نمابندگی می نماید. و همچنین از بازاریابان فعال و مجرب دعوت به همکاری دارد.

لذا شرکت های آسانسوری – کارگاه ها و کارخانجات مربوط به ساخت بالابر و جک های هیدرولیک جهت توسعه کار دعوت به همکاری می نماییم جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.