سرویس آسانسور در تبریز

۱-    عنوان اصلی محتوا:سرویس آسانسور در تبریز چه خدماتی را شامل می شود؟
۲-    کلمه کلیدی اصلی

سرویس آسانسور در تبریز

۳-    کلمه کلیدی مرتبطسرویس نگهداری ماهانه آسانسور در تبریز

 

سرویس آسانسور در تبریز چه خدماتی رو شامل میشه؟

آسانسورها برای آسون شدن رفت و آمد اهمیت پیدا کردن اما متاسفانه توی بعضی از ساختمون ها و مراکز از همون روزهای اول نصب آسانسور، روی دربش زده میشه خراب است. شما هم باید به این نکته توجه کنین که این قطعات توی آسانسور استفاده میشه لازمه که هر چند وقت یک بار چک بشه. این رو بهش میگن سرویس آسانسور. سرویس آسانسور در تبریز یکی از همون خدماتیه که برای هر نوع آسانسوری باید رعایت بشه.

برای تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان گروه آسانسوری مارگُون با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

۷ ۳۱۰ ۳۰۰ ۰۹۲۱

دفتر مرکزی مارگُون جهت انتقادات و پیشنهادات شما

۳۱۰ ۳۰۰ ۹۱ ۰۲۱

 

سرویس آسانسور در تبریز
Elevator-service-Tabriz

خیلی ها به اشتباه فک می کنن که وقتی می گیم سرویس آسانسور در تبریز منظورمون تعمیر آسانسوره. البته تعمیر آسانسور هم می تونه بخشی از سرویس آسانسور باشه اما در کل باید این رو بهتون بگم که سرویس آسانسور کلی تر از تعمیر آسانسوره.

زمانی که آسانسور نصب و راه اندازی می کنین، خب طبیعیش اینه که یه هزینه ای پرداخت کردین. پس برای اینکه پولتون حیف نشه، باید این و همیشه آویزه گوشتون کنین که سرویس آسانسور در تبریز هم به همون اندازه انتخاب آسانسور اهمیت داره.

فرض کنید خرید آسانسور جدیدتون رو از یک شرکت کار درست و مطمئن مثل ماانجام دادین اما متاسفانه بعد چند وقت می بینین که آسانسور نیاز به تعمیر فوری پیدا می کنه. اونم یه تعمیر اساسی. خب اینجا مشکل از چی  بوده؟ نه اشتباه نکنین. قطعات شرکت ما در اصل کیفیت تولید میشه و آسانسورهای شرکت هم کیفیت بی نظیر دارن. خب حالا بهتره یه نکته رو براتون روشن کنیم. آسانسورها و به طور کلی هر نوع  قطعه فنی، برقی، مکانیکی و … هر چند وقت یک بار باید بررسی بشه. این بررسی از نظر وضعیت کارکرد، پوسیدگی، تامین برق و …هست. این جوری هیچ وقت آسانسور یهو وسط طبقات ایست نمی کنه و فوبیا سراغتون نمیاد.

برای سرویس آسانسور معمولاً همون بازه زمانی ماهانه رو در نظر میگیرن.

اهمیت نگه داری از آسانسور در تبریز چیه؟

شما باید همیشه سرویس آسانسور رو انجام بدین. اینجوری می تونین از اتفاقات نه چندان خوشایند آسانسور جلوگیری کنین. به عنوان مثال از کار افتادن یک دفعه ای، قطع شدن برق، پاره شدن سیم بکسل و …

توی سرویس آسانسور خیلی چیزا براتون مشخص میشه. اول اینکه می تونین کلیه قطعات و اجزای داخلی آسانسور رو از نظر کارکرد مورد بررسی قرار بدین. اگه این اجزا از نظر کارکرد عالی باشن، خب دیگه غمی ندارین. البته بعضی اوقات توی همین جریان چک آسانسور در تبریز متوجه می شین که لازمه یه سری قطعات رو عوض کنین.

اینم بهتون بگم اگر بخواین آسانسور نصب شده حالا حالاها براتون کار کنه و عمر مفید داشته باشه، باید به سرویس آسانسور توجه کنین.

گاهی اوقات سرویس آسانسور در تبریز با یه علامتی همراه میشه. انگار که آسانسور خودش میاد بهت میگه من و ببین، من هستم. حالا چند تا مثال از خودنمایی آسانسور خدمتتون عرض می کنم. مثلاً وقتی سوار آسانسور میشین می بینین خیلی لاک پشتی میاد و میره یا اینکه طبقه پایین وایستادین که آسانسور بیاد اما مگه میاد. یه چیز دیگه هم اینکه آسانسور دیگه یه صداهای هیولایی از خودش تولید می کنه البته اینا آرامش قبل از طوفانه! دنبال همین نشانه ها رو بگیرین. چون ممکنه همین نشانه ها بشه براتون مصیبت بزرگ. توی این قضیه هم پیشگیری از درمان خیلی بهتره و سریع تر اثر می کنه. ضمن اینکه بازدید از آسانسور هزینه چندانی هم براتون به همراه نداره اما خب طبیعتاً سود زیادی داره و می تونه سلامتی شما و بقیه رو تامین کنه و این خب کم نیست.

سرویس آسانسور در تبریز توی چه قسمت هایی انجام میشه؟

سرویس آسانسور در تبریز توی بخش های مختلف پیگیری میشه. اول اینکه بررسی ظاهری انجام میدن. این با همون چشم عادی انجام میشه. به عنوان مثال کسی که برای چک آسانسور اومده قطعات رو نگاه می کنه که سالم باشن، پوسیده نباشن و …

توی سرویس آسانسور در تبریز یه کارایی هم برای پیشگیری انجام میشه. مثلاً می بینن یه قطعه خیلی کهنه و داغونه، خب عوضش می کنن.

یه بخش دیگه هم توی سرویس آسانسور در تبریز هست که اونم تعمیر جدیه. این تعمیر بعضی اوقات ضرورت داره. حالا متوجه شدید چرا میگیم تعمیر آسانسور خودش بخشی از سرویس آسانسوره!

برای سرویس آسانسور در تبریز خیلی از قسمت ها مورد توجه هستن. توی همین بررسی ها به درب کابین هم توجه میشه که آیا این درب کابین خوب باز و بست میشه یا نه؟

دیگه اینکه قفل درب کابین آسانسور هم خب عمل می کنه یا نه؟

سیستم تعلیق آسانسور هم توی سرویس آسانسور در تبریز خیلی مهمه و در روند همین سرویس آسانسور بهش توجه ویژه میشه.

برای یه آسانسور ایمن باید به برق رسانی، کابل برق، وضعیت حرکت، شکل تمامی قطعات، گاورنر، سالم بودن اجزا و … توجه کرد. در واقع یه آسانسور سالم می تونه سلامتی شما و ساکنین ساختمون رو تامین کنه. پس ازش غافل نشین و بهش اهمیت بدین.

تمام این اجزاء وقتی می تونن کارکرد مثبت و خوب داشته باشن که بهشون رسیدگی بشه. این رسیدگی فقط با نگه داری از آسانسور  انجام میشه. حالا چرا بهش نگه داری می گن؟ چون تمام این کارها و بررسی کردن ها برای طول عمر و نگه داشتن آسانسور اهمیت داره.

یه نکته مهم اینکه قطعات آسانسور گرون و قیمتی هستن. ضمن اینکه گاهی اوقات ممکنه برای خرید اون ها هم به دردسر بیفتین. به همین خاطره که سرویس آسانسور از خود آسانسور و کیفیتش هم مهم تره. چون اگه با کیفیت ترین آسانسور هم برای ساختمون استفاده بشه اما هیچ نوع توجهی بهش نشه و استانداردهای لازم در موردش رعایت نشه، می تونه خراب بشه و از کار بیفته. به همین راحتی! پس اگه می خواین زحمتاتون به هدر نره، بهتره که این موضوع رو خیلی خیلی جدی بگیرین و جزء برنامه همیشگتون بذارین. در ضمن میزان سرویس آسانسور در تبریز هم می تونه بیشتر از یک  بار در ماه باشه. این برای اون موقع هایی که آسانسور عمر زیادی کرده باشه.

سایر مطالب مربوط تبریز :

  1. آسانسور کششی در تبریز

  2. آسانسور هیدرولیکی در تبریز

  3. آسانسور در تبریز

  4. تعمیر  آسانسور در تبریز

  5. بالابر در تبریز

  6. جک هیدرولیکی در تبریز

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

گروه آسانسور مارگُون مجری انواع آسانسور و بالابر در سراسر کشور

خدمات ما در شهر تبریز

همین خدمت را در سراسر ایران ارائه میدهیم

سرویس آسانسور در تهران

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در مشهد

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در تبریز

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در شیراز

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در اصفهان

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در کرج

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در سبزوار

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در بجنورد

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در بیرجند

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

سرویس آسانسور در زاهدان

برای مشاوره رایگان سرویس آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

به خانواده مارگون بپیوندید

اخذ نمایندگی و همکاری با مارگُون

 

گروه مارگُون در حوزه ارائه خدمات خود در زمینه نصب و راه اندازی انواع آسانسور ، بالابر و جک هیدرولیک در سراسر ایران اقدام به جذب نمابندگی می نماید. و همچنین از بازاریابان فعال و مجرب دعوت به همکاری دارد.

لذا شرکت های آسانسوری – کارگاه ها و کارخانجات مربوط به ساخت بالابر و جک های هیدرولیک جهت توسعه کار دعوت به همکاری می نماییم جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.