تولید جک‌های هیدرولیکی در اصفهان

عنوان محتوا:   تولید جک هیدرولیک در اصفهان به چه صورتی است؟
۱-   کلمه کلیدی اصلی

فروش جک هیدرولیکی در اصفهان

۲-   کلمه کلیدی مرتبطتولید جک هیدرولیکی در اصفهان , انواع جک هیدرولیکی در اصفهان , فروش جک هیدرولیکی در اصفهان ,خرید جک هیدرولیکی در اصفهان

تولید جک هیدرولیک در اصفهان به چه صورتی است؟

جک‌ هیدرولیکی در اصفهان با توجه به گسترش صنایع موجود در این شهر افزایش یافته است. به همین دلیل می توان این وسیله را در زمره تجهیزاتی دانست که برای صنعت لازم و ضروری است. به طور کلی جک هیدرولیک، در زمره تجهیزاتی است که برای بلند کردن اجسام به کار برده می شود. در بسیاری از موارد تولید جک هیدرولیک به صورت جداگانه و تنها برای جابجایی اجسام در صنعت انجام می شود. اما امروزه تولید جک‌ هیدرولیکی در اصفهان برای بالا بردن آسانسور های هیدرولیکی گسترش یافته است. به طور کلی با توجه به محدودیت ساختاری و تجهیزاتی که در آسانسورهای هیدرولیکی وجود دارد، این آسانسورها تنها قادر خواهند بود ساختمان هایی را تا پنج طبقه پوشش دهند. اما جک های به کار رفته در آسانسورهای هیدرولیکی چگونه عمل می کنند؟ تولید جک‌ هیدرولیکی در اصفهان چگونه است و انواع جک هیدرولیکی کدام است؟

برای تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان گروه آسانسوری مارگُون با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

۷ ۳۱۰ ۳۰۰ ۰۹۲۱

 

دفتر مرکزی مارگُون جهت انتقادات و پیشنهادات شما

۳۱۰ ۳۰۰ ۹۱ ۰۲۱

فروش جک‌ هیدرولیکی در اصفهان
Sale of hydraulic jacks in Isfahan

نحوه عملکرد جک هیدرولیکی

به طور کلی جک های هیدرولیکی به گونه ای طراحی شده اند که به صرف نیروی کمتر، اجسامی را با وزن بیشتر جابجا کنند. به طور کلی تولید جک هیدرولیک در اصفهان بر مبنای فشرده سازی روغن موجود در سیلندر و پیستون انجام می شود. در جک های هیدرولیکی یک پمپ وجود دارد که بر سطح مقطع مشخصی از روغن فشار وارد میکند‌. روغن موجود با حرکت در مسیرهای تعیین شده که عمدتا به صورت استوانه ای هستند، به سطح مقطع بزرگتر که در آسانسورهای هیدرولیک، کابین آسانسور و در صنعت، اجسام سنگین موجود است، وارد می شود‌. به این ترتیب با صرف نیروی کمتر که عمدتا توسط پمپ ایجاد می شود، می توان اجسام سنگین را در مسافت های طولانی جابجا کرد.

تولید جک هیدرولیک در اصفهان و انواع آن

همانطور که گفته شد، به طور معمول برای تولید جک‌ هیدرولیکی در اصفهان از یک سیلندر استوانه ای شکل استفاده می شود. پیستون موجود در این سیلندر، از طریق فشار روغن که عمدتا از پمپ تامین می شود به سمت بالا یا پایین حرکت می کند‌‌. عمدتا انواع جک هیدرولیک تولید شده در اصفهان به دو صورت خواهد بود. جک شناوری و جک پیستونی این دو دسته را تشکیل می دهند. که در ادامه به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

جک شناوری

طراحی این نوع از جک های هیدرولیکی بر این اساس است که شافت در سیلندر مورد نظر به صورت آزادانه حرکت می کند. به بیانی دیگر در جک های هیدرولیکی شناوری، شافت و سیلندر با یکدیگر در تناس نیستند. به منظور آب بندی این نوع از جک های هیدرولیکی، بر روی انتهای سیلندر پیچ هایی تعبیه شده است که این پیچ ها توسط پکینگ ها مانع از نشت روغن به خارج از سیلندر خواهند شد. در هنگام ساخت این نوع از جک های هیدرولیکی باید به کیفیت سطح پیستون توجه بسیار کرد‌. در صورتی که شافت یا پیستون از کیفیت سطح مطلوبی برخوردار نباشد، به مرور به سطح سیلندر آسیب وارد کرده و طول عمر جک هیدرولیک را کاهش خواهد داد.

جک پیستونی

به طور کلی تولید جک هیدرولیک در اصفهان با این نام به طور گسترده انجام می شود. در این نوع از جک های هیدرولیکی، آب بندی از طریق استفاده از پکینگ در قسمت انتهای پیستون انجام می شود. به طور کلی در ساخت جک های هیدرولیکی پیستونی، پیستون به انتهای شافت متصل است. اما به یاد داشته باشید که همواره قطر پیستون به منظور آب بندی بهتر جک، باید از قطر شافت متصل به آن بیشتر باشد. به طور کلی جک های هیدرولیکی که دارای پیستونی به طول ۱۰ سانتی متر هستند، عملکرد بهتری از خود نشان می دهند.

بهترین شرکتی که در زمینه تولید جک هیدرولیک در اصفهان فعالیت میکند کدام است؟

به طور کلی تولید جک‌ هیدرولیکی در اصفهان توسط شرکت های گوناگونی صورت می گیرد. همانطور که گفته شد، جک های هیدرولیک برای بالابردن اجسام سنگین و یا کابین آسانسور به کار برده می شود بنابراین کوتاهی در زمینه طراحی و ساخت آن می تواند حوادث جبران ناپذیری را به وجود آورد. بنابراین شرکت هایی قابل اعتماد هستند که تمام استانداردهای طراحی و ساخت جک هیدرولیک را رعایت کنند. در این میان ما با رعایت تمام استانداردهای موجود برای تولید جک هیدرولیک در اصفهان از قبیل ISO 3320 و ISO 6020 و غیره، سعی بر آن داریم که با ساخت و طراحی جک های هیدرولیک استاندارد و نیز فروش آن با قیمت مناسب نیاز صنعت و مردم را برطرف سازیم. در این راه ما از تخصص افراد فنی خود استفاده کرده و بهترین محصول را در اختیار مردم قرار داده ایم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

سایر مطالب مربوط به اصفهان :

  1. آسانسور در اصفهان

  2. آسانسور هیدرولیکی در اصفهان

  3. آسانسور کششی در اصفهان

  4. تعمیر آسانسور در اصفهان

  5. بالابر در اصفهان

  6. سرویس آسانسور در اصفهان

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

  • لطفا صفر را بنویسید
  • اختیاری

گروه آسانسور مارگُون مجری انواع آسانسور و بالابر در سراسر کشور

خدمات ما در شهر اصفهان

همین خدمت را در سراسر ایران ارائه میدهیم

تولید جک‌های هیدرولیکی در تهران

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در مشهد

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در تبریز

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در شیراز

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در اصفهان

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در کرج

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در سبزوار

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در بجنورد

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در بیرجند

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در زاهدان

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

به خانواده مارگون بپیوندید

اخذ نمایندگی و همکاری با مارگُون

 

گروه مارگُون در حوزه ارائه خدمات خود در زمینه نصب و راه اندازی انواع آسانسور ، بالابر و جک هیدرولیک در سراسر ایران اقدام به جذب نمابندگی می نماید. و همچنین از بازاریابان فعال و مجرب دعوت به همکاری دارد.

لذا شرکت های آسانسوری – کارگاه ها و کارخانجات مربوط به ساخت بالابر و جک های هیدرولیک جهت توسعه کار دعوت به همکاری می نماییم جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.