تولید جک‌های هیدرولیکی در کرج

عنوان محتوا:خرید جک هیدرولیک در کرج
کلمه کلیدی اصلی

تولید جک‌ هیدرولیکی در کرج

کلمه کلیدی مرتبطتولید جک هیدرولیکی در کرج , انواع جک هیدرولیکی در کرج , فروش جک هیدرولیکی در کرج ,خرید جک هیدرولیکی در کرج

جک‌ هیدرولیکی در کرج در اصل یکی از ابزارهایی است که به هنگام کار کردن یک نیرو به روغنی که در استوانه کوچک آن وجود دارد، وارد می کند تا به وسیله این نیرو بتواند هم از متراکم شدن روغن جلوگیری کند و هم این روغن را به یک استوانه بزرگ تر انتقال دهد.

برای تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان گروه آسانسوری مارگُون با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

۷ ۳۱۰ ۳۰۰ ۰۹۲۱

 

دفتر مرکزی مارگُون جهت انتقادات و پیشنهادات شما

۳۱۰ ۳۰۰ ۹۱ ۰۲۱

جک هیدرولیکی در کرج
Hydraulic Jack in Karaj

بعد از اینکه روغن به استوانه بزرگ تر وارد شد به پیستون آن فشار وارد می کند و موجب بلند شدن بار روی استوانه می شود و این مورد دقیقاً مانند بالابرهایی جرثقیل عمل می کند و در عین سادگی و عملکرد کاملاً ساده، جک‌ هیدرولیکی در کرج می تواند بازدهی بسیار بالایی را از خودش نشان دهند.

فرمول ساخت جک‌ هیدرولیکی در کرج

به طور کلی می توان به این موضوع اشاره کرد که مایعات تقریباً تراکم ناپذیرند و همین خصوصیت باعث می شود که از مایعات برای منتقل کردن وسایل استفاده کنیم. این یعنی همان نیرویی که وارد پیستون استوانه کوچک در جک‌ هیدرولیکی در کرج می شود دقیقاً همان نیرو را به پیستون استوانه بزرگ تر منتقل می کنیم تا در نهایت منجر به بالا رفتن جک می شود و به این وسیله می توان ماشین هایی ساده با نیروی محرک خیلی کم را طوری طراحی کرد که نیروی مقاوم خیلی زیادی برای جابجا کردن وسایل داشته باشند.

کاربردهای جک‌ هیدرولیکی در کرج

کاربردهایی که می توان برای جک‌ هیدرولیکی در کرج بیان کرد زیاد است اما در اینجا سعی می کنیم به مهم ترین آنها اشاره ای کوتاه داشته باشیم:

 • بلند کردن و جابجا کردن ماشین‌آلات سنگین
 • استفاده در ماشین های کمپرسور
 • استفاده در جرثقیل ها
 • استفاده در پالایشگاه ها
 • به کار بردن جک‌ هیدرولیکی در کرج در حفاری های زیرزمینی
 • ساختمان سازی، برج سازی و معماری

راهکارهایی برای افزایش عمر مفید جک‌ هیدرولیکی در کرج

به طور کلی یکی از هزینه های اصلی در کارخانه ها و یا مکان هایی که ارتباطی مستقیم با ماشین آلات دارند، هزینه تعمیر و نگهداری جک‌ هیدرولیکی در کرج است و می توان اینگونه گفت که حداقل یک چهارم از هزینه هایی که شرکت ها و کارخانه ها متحمل می شوند بابت استفاده نامناسب از این دستگاه ها است و باید به صورت مداوم سرویس شوند و اگر این مورد به خوبی انجام شود می تواند عمر مفید جک‌ هیدرولیکی در کرج را طولانی تر کند.

مواردی که باعث تعمیر جک‌ هیدرولیکی در کرج می شود

در این بخش مهم ترین این موارد را بیان می کنیم:

 • خم شدن شافت های جک‌ هیدرولیکی در کرج

این احتمال وجود دارد که به دلیل قطر نامناسب شافت، وضعیت نامناسب نصب و همچنین مقاومت مواد، یک مقدار جک خم شده باشد و این خمیدگی می تواند بیش از حد فشار به کاسه نمد شافت وارد کند که در نهایت به خرابی آن می انجامد.

 • متورم شدن سیلندرها

یکی دیگر از مواردی که می تواند در جک های هیدرولیک به وجود بیاید نازک بودن بدنه و یا نامناسب بودن مواد بدنه سیلندر است و این مورد می تواند فشارهای زیادی را بر سیلندر وارد کند و در نتیجه سیلندر متورم می شود. اگه بدنه جک‌ هیدرولیکی در کرج متورم شود به طور حتم ترانس بین کاسه نمد پیستون و دیواره سیلندر هم از بین می رود و روغن به درون آن نشت می کند و باعث فرسودگی سریع کاسه نمد می شود و عمر جک هیدرولیک به مرور زمان کاهش پیدا می کند.

 • مناسب نبودن رینگ‌های پیستون

فشارهایی که به جک‌ هیدرولیکی در کرج وارد می شود بیشتر به سطوح بین کاسه نمدهای پیستون این جک ها وارد می شود و اگر این سطوح از کیفیت لازم برای تحمل این فشارها برخوردار نباشد به طور حتم بارهای اضافی که به جک وارد می شود به کاسه نمدهای پیستون هم فشار وارد می کند و همین مورد کافی است تا باعث خرابی زودرس و تغییر شکل آنها شود.

عواملی که باعث قیمت گذاری بر جک هیدرولیک در کرج می شود

باید عنوان کنیم که قیمت های این نوع جک ها متفاوت و متنوع هستند به عوامل زیاد و متعددی هم بستگی دارد که در زیر به چند نمونه مهم اشاره می کنیم:

 • برای به کار گرفتن متریال های مناسب و همچنین با کیفیت بالا می بایست از طراحی درست و اصولی در ساخت جک‌ هیدرولیکی در کرج استفاده شود
 • محیطی که قرار است از این جک های هیدرولیک در آن استفاده شود
 • گارانتی، سرویس و خدمات پس از فروش

جک هیدرولیک در کرج را از چه شرکتی خریداری کنیم؟

یکی از شرکت هایی که می توانیم برای خرید این نوع جک ها به شما پیشنهاد کنیم شرکت گروه آسانسوری مارگن است که با دهها سال تجربه و تخصص در امر فروش جک های هیدرولیک، می تواند بهترین انتخاب شما برای خرید این دستگاه باشد. فقط کافی است که تلفن را بردارید و همین الان با این شرکت تماس برقرار کنید تا یکی از کارشناسان این حوزه تمامی اطلاعات لازم در زمینه خرید جک هیدرولیک در کرج را در اختیار شما قرار دهند.

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

 • لطفا صفر را بنویسید
 • اختیاری

گروه آسانسور مارگُون مجری انواع آسانسور و بالابر در سراسر کشور

خدمات ما در شهر کرج

همین خدمت را در سراسر ایران ارائه میدهیم

تولید جک‌های هیدرولیکی در تهران

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در مشهد

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در تبریز

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در شیراز

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در اصفهان

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در کرج

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در سبزوار

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در بجنورد

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در بیرجند

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تولید جک‌های هیدرولیکی در زاهدان

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

به خانواده مارگون بپیوندید

اخذ نمایندگی و همکاری با مارگُون

 

گروه مارگُون در حوزه ارائه خدمات خود در زمینه نصب و راه اندازی انواع آسانسور ، بالابر و جک هیدرولیک در سراسر ایران اقدام به جذب نمابندگی می نماید. و همچنین از بازاریابان فعال و مجرب دعوت به همکاری دارد.

لذا شرکت های آسانسوری – کارگاه ها و کارخانجات مربوط به ساخت بالابر و جک های هیدرولیک جهت توسعه کار دعوت به همکاری می نماییم جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.