تعمیر آسانسور در تبریز

۱-    عنوان اصلی محتوا:تعمیر آسانسور در تبریز چگونه مفید واقع خواهد شد؟
۲-    کلمه کلیدی اصلیتعمیر آسانسور در تبریز
۳-    کلمه کلیدی مرتبطبازسازی آسانسور در تبریز , نو سازی آسانسور در تبریز

تعمیر آسانسور در تبریز چگونه مفید واقع خواهد شد؟

آسانسورها همیشه نیاز به چک کردن و بررسی قطعات دارن. این کارها باعث میشه عمر مفید آسانسور افزایش پیدا کنه. ضمن اینکه از توقف ناگهانی آسانسور بین طبقات، پاره شدن سیم بکسل و … جلوگیری بشه. برای این که از تعمیر آسانسور در تبریز بی نیاز بشین باید نگه داری از آسانسور رو مورد توجه قرار بدین. این جوری قلب آسانسور رو میگیرین توی دستاتون.

برای تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان گروه آسانسوری مارگُون با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

۷ ۳۱۰ ۳۰۰ ۰۹۲۱

دفتر مرکزی مارگُون جهت انتقادات و پیشنهادات شما

۳۱۰ ۳۰۰ ۹۱ ۰۲۱

تعمیر آسانسور در تبریز
Elevator repair Tabriz

تعمیر آسانسور در تبریز فقط بعضی مواقع ضروری میشه. این جور وقتا دیگه کار آسانسور بیخ پیدا کرده. یعنی دیگه یکی از قطعاتش از کار افتاده و دیگه باید حتماً یا عوض بشه یا اینکه درست بشه. هیچوقت نذارین کار آسانسور به مرحله تعمیر برسه ولی اگر رسید یه گروه خوب را برای تعمیر در نظر بگیرین. تعمیر آسانسور در تبریز یکی از اون تعمیراتی که می تونه شما رو از شر وسایل و قطعات چینی در امان نگه داره. ضمن اینکه حالا حالاها از تعمیر بی نیازتون می کنه.

تعمیر آسانسور در تبریز بالاخره بعد از چند سال از عمر و کارکرد آسانسور ضروری میشه اما خوبه که این تعمیر توی روند سرویس آسانسور انجام بشه. فرض کنید شما ماهانه وضعیت فنی، برق رسانی، کابین، گاورنر و کلاً همه چیز آسانسورتون رو چک می کنین، اون موقع اگه قطعه ای فرسوده شده باشه یا زنگ زده باشه یا نیاز به تعویض داشته باشه، توی همون جریان سرویس آسانسور تعویض و درست میشه یا نقص جزئیش برطرف میشه. دیگه کار خرابی آسانسور و تعمیر کردنش جدی نمیشه و هزینه زیادی روی گردنتون نمی ذاره.

تعمیر آسانسور در تبریز هم اگه بعد از چند وقت دامن گیرتون بشه، خیلی هزینه بر نیست.

بعضی ها هم اصلاً جمله پیشگیری بهتر از درمانه رو جدی نمی گیرن. انگار نه انگار! اگه شما از همون اول سرویس آسانسور را سر لوحه کاریت قرار بدی، دیگه لازم نیست از تعمیر آسانسور بهره مند بشی. اگر هم لازم شد بری سراغ تعمیر آسانسور، یه گروه حرفه ای و کار درست مثل تعمیر آسانسور در تبریز رو انتخاب کن. چون ما کارمون را به شکل تضمینی انجام می دیم. ضمن اینکه خالصانه و بدون ریا هم خدمت رسانی می کنیم.

تعمیر آسانسور در تبریز در چه مواقعی احساس میشه؟

تعمیر آسانسور در تبریز بهتره توی مراحل سرویس آسانسور انجام بشه اما اگه شما از قافله عقب موندین و نفهمیدین که چه موقع باید چک کردن آسانسور رو انجام بدین، لااقل نذارین این تعمیر خیلی جدی و سخت بشه. برای این کار باید به یه سری نشانه ها توجه کنین.

یکی از نشانه هایی که معمولاً خبر از تعمیر آسانسور میده اینه که آسانسور صدای اضافه داره. یعنی یه صدایی به غیر از اون صدای لازم و همیشگی.

آسانسور متعادل نیست و گاهی هم بین طبقات ایست می کنه!

آسانسور از نظر حرکتی دیگه اون آسانسور سابق نیست. سرعتش رو کم و زیاد می کنه.

آسانسور خیلی کند شده و برای جا به جایی باید گیس سفید کنی. اینا همش خطرناکه و به شما میگه که نیاز به تعمیر آسانسور در تبریز دارین.

تعمیر آسانسور در تبریز
Elevator repair Tabriz

تعمیر آسانسور در تبریز تو چه قسمت هایی دنبال می شه؟

 برای تعمیر آسانسور در تبریز باید بدونید که چه قسمت های آسانسور تعمیر و سرویس کاری میشن.

بخش اول این تعمیرات آسانسور به برد، درب آسانسور و کابین اون مربوط میشه.  

بعضی اوقات دیدین آسانسور بد می لرزه. یه جوری که انگاری خدای نکرده زلزله اومده. این لرزش توی اول حرکت و توقف خیلی حس میشه. این لرزش ها خبر میدن که داد گیربکس دراومده. اگه همچین چیزی رو توی آسانسور حس کردین، معطل نکنین و حتماً سراغ تعمیر آسانسور در تبریز برین. این نوع اشکالات خیلی خطرناکن. اصلاً آسانسور وقتی مشکل پیدا کرد، نباید امروز و فردا کنین. چون این وسیله با جونتون سروکار داره، پس نباید باهاش شوخی کنین. دیدین بعضی از فیلم های هیجانی سقوط آسانسور رو نشون میده. آفرین! سقوط آسانسور از بد کار کردن گیربکس ناشی میشه.

برد آسانسور می تونه به خاطر اصطکاک بیش از حد نیاز به تعمیر داشته باشه. تو این حالت هم قطعات برد از نظر ولتاژ و ورود و خروج آمپر ضعیف میشن. برای اینکه از تعمیر آسانسور به موقع استفاده کنین، باید به موقع اقدام کنین. یعنی همین که اولین نشانه های خرابی آسانسور رو دیدین دیگه برای نشانه های ثانویه صبر نکنین و تعمیر آسانسور در تبریز رو جدی بگیرین.

تعمیر آسانسور  می تونه توی زمینه فلکه هرزگرد باشه. این فلکه توی آسانسورهای کششی برای جا به جایی سیم بکسل و انتقال قدرت از موتور استفاده میشه. اگه این فلکه خراب بشه، آسانسور از نظر سیستم تعلیق داغون میشه. این فلکه باید باشه و درست کار کنه تا تعادل حرکتی بین وزنه و سیم بکسل آسانسور برقرار بشه.

اصول نگه داری از آسانسور در تبریز چیه؟

به طور کلی تجهیزات فنی باید مدام چک بشن. به خصوص اونایی که توی وسایلی مثله آسانسور استفاده میشن. برای تعمیر آسانسور در تبریز اول سرویس کردن اون رو مهم بدونین و بعد اگه لازم شد تعمیرات رو.

تعمیر کردن معمولاً بعد از خرابی آسانسور و توقف کردنش لازم الاجرا میشه. حالا این تعمیر می تونه بعضی مواقع تعویض یه قطعه باشه و طبیعتاً هزینش هم بیشتر باشه.

یه نکته مهم دیگه هم اینکه اصالت قطعات رو برای آسانسور در نظر بگیرین. یعنی حواستون باشه وقتی که نیاز به تعمیر آسانسور پیدا می کنین از قطعات با کیفیت و اصل توی آسانسور استفاده بشه تا خدای نکرده مشکلات جدید، هزینه های احتمالی، دوباره کاری و ایمنی پایین رو به همراه نداشته باشه. برای همینه که من خودم به شخصه تعمیر آسانسور  رو بهتون پیشنهاد می کنم. چون کارش با کیفیت و تضمینیه!

اگه شما اومدین و از نمونه فیک و تقلبی برای تعمیر استفاده کردین، باز دوباره همون آش و همون کاسه ست! دیگه حواستون باشه!

سایر مطالب مربوط تبریز :

  1. آسانسور کششی در تبریز

  2. آسانسور هیدرولیکی در تبریز

  3. آسانسور در تبریز

  4. سرویس آسانسور در تبریز

  5. بالابر در تبریز

  6. جک هیدرولیکی در تبریز

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

  • لطفا صفر را بنویسید
  • اختیاری

گروه آسانسور مارگُون مجری انواع آسانسور و بالابر در سراسر کشور

خدمات ما در شهر تبریز

همین خدمت را در سراسر ایران ارائه میدهیم

تعمیر آسانسور در تهران

برای مشاوره رایگان تعمیر آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تعمیر آسانسور در مشهد

برای مشاوره رایگان تعمیر آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تعمیر آسانسور در تبریز

برای مشاوره رایگان تعمیر آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تعمیر آسانسور در شیراز

برای مشاوره رایگان تعمیر آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تعمیر آسانسور در اصفهان

برای مشاوره رایگان تعمیر آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تعمیر آسانسور در کرج

برای مشاوره رایگان تعمیر آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تعمیر آسانسور در سبزوار

برای مشاوره رایگان تعمیر آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تعمیر آسانسور در بجنورد

برای مشاوره رایگان تعمیر آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تعمیر آسانسور در بیرجند

برای مشاوره رایگان تعمیر آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

تعمیر آسانسور در زاهدان

برای مشاوره رایگان تعمیر آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

به خانواده مارگون بپیوندید

اخذ نمایندگی و همکاری با مارگُون

 

گروه مارگُون در حوزه ارائه خدمات خود در زمینه نصب و راه اندازی انواع آسانسور ، بالابر و جک هیدرولیک در سراسر ایران اقدام به جذب نمابندگی می نماید. و همچنین از بازاریابان فعال و مجرب دعوت به همکاری دارد.

لذا شرکت های آسانسوری – کارگاه ها و کارخانجات مربوط به ساخت بالابر و جک های هیدرولیک جهت توسعه کار دعوت به همکاری می نماییم جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.