فروش بالابر

فروش انواع بالابر متناسب با کیفیت دلخواه شما

1-   عنوان محتوا:توی بازار فروش بالابر چه خبره؟!
2-   کلمه کلیدی اصلی

فروش بالابر , خرید بالابر , بالابر هیدرولیکی

فروش بالابر موضوعیه که این بار سراغش رفتیم و می خوایم از زیر و بمش سر در بیاریم. استفاده از بالابر این روز ها رواج زیادی پیدا کرده و توی هر حرفه ای به نحوی از اون استفاده می شه. همین باعث شده که فروش بالابر هم افزایش پیدا کنه و طبیعتا یه سری سوال هایی در مورد اون ایجاد بشه. حالا اگه یکم صبور باشید و تا آخر این مطلبو بخونید هم با بحث فروش بالابر آشنا میشید، ‌هم با کاربرد هاش، تعریفش و…. خلاصه همه جور اطلاعاتی نصیبتون میشه. پس ما با باشید.

خرید بالابر  ( بالابر هیدرولیکی ) بیشتر برای چه کارهاییه؟‌

ببینید بچه ها، تا یه چیزی کاربرد نداشته باشه، قطعا فروش هم نخواهد داشت. یک محصول یا کالا در صورتی فروش میره و بازار خوبی براش فراهم می شه که کاربرد داشته باشه. البته موارد دیگه هم توی فروش یه محصول نقش دارنا. مثل کیفیت. ولی فعلا بحث ما همون کاربرده. چون که میخوایم ببینم فروش بالابر و کاربردی بودن این ابزار چه رابطه ای با هم دارن. خب حتما جاهای زیادی به درد می خوره که نیاز به فروشش هم احساس میشه دیگه.

یه چیز مهم قبل از هر بحثی بهتون بگم. خیلی ها مفهوم آسانسور و بالابر رو مشترک استفاده می کنن. ینی به آسانسور هم می گن بالابر. این اشتباه باعث میشه کاربرد این دوتا وسیله هم باعث قاطی بشن و خدایی نکرده باعث مشکل و خطر بشه. پس قبل از هر چیز بدونید که بالابر با آسانسوری که توی خونه ها هست و سوارش میشیم فرق داره.

خب تذکر بالا رو دادم خیالم راحت شد. بریم سراغ کاربردای بالابر و ادامه ی بحث شیرین فروش بالابر.

شاید تا حالا هزار بار دیده باشید که جاهای مختلف دارن از بالابر استفاده می کنن. مثلا توی فروشگاه های بزرگ و چند طبقه برای جا به جایی کالا ها بین طبقات مختلف، در پارکینگ های طبقاتی برای حمل خودرو، سر ساختمون ها برای حمل بار مصالح و افراد و …. انواع مختلف کاربرد که بالابر ها می تونن داشته باشن. با توجه به همین کاربرد های مختلفه که فروش بالابر رونق پیدا کرده و شرکت ها و پیمانکارای زیادی مشغول فروش این ابزار هستن. یه نکته ی خیلی مهم در مورد بالابر ها وجود داره و اون این هست

اوه اوه راستی یه نکته ی مهم دیگه هم همین الان یادم اومد بگم. این که خیلیا بالابرو با جرثقیل و لیفتراک اشتباه می گیرن. در صورتی که این ها ماشینا کلا دوتا ماجرای جدا از هم هستن و کاربرد هاشونم با هم دیگه فرق داره. خلاصه… سرتونو درد نیاریم. از این نکات و خورده ریزا در مورد فروش بالابر زیاده. دیگه چاره ای ندارید جز اینکه تا آخر این مطلبو مطالعه بفرمایید.

برای تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان گروه آسانسوری مارگُون با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

7 310 300 0921

دفتر مرکزی مارگُون جهت انتقادات و پیشنهادات شما

310 300 91 021

در سراسر کشور هستیم.

بالابر در تهران

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

بالابر در مشهد

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

بالابر در تبریز

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

بالابر در شیراز

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

بالابر در اصفهان

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

بالابر در کرج

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

بالابر در سبزوار

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

آسانسور در

بالابر در بجنورد

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

بالابر در بیرجند

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

بالابر در زاهدان

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

بالابر چیست؟

این همه حرف زدیم و براتون توضیح دادیم،‌ تازه یه مقدمه ای بود برای بحث فروش بالابر. این قسمت میخوایم شما رو به مفهموم و معنای بالابر آشنا کنیم.

بالابر به ماشینی می گن که برای حمل و جابجایی بار و یا افراد در بین طبقات، در جهات افقی و عمودی استفاده می شه.

خرید بالابر در چه انواعی انجام میشه؟

بالابر ها از میشه از جهات مختلفی تقسیم بندی کرد. یکی از مهمترین روش های دسته بندی اونا بر مبنای ساز و کار حرکتیشونه. طبق این روش میشه اونا رو به دو نوع

 • ثابت
 • و متحرک تقسیم کرد.

دوباره همین انواع ثابت و متحرک هم خودشون انواع مختلفی دارن که باید مفصل دربارشون حرف بزنیم. مراکز خرید و فروش بالابر هم آماده ی ارائه ی تمومی این مدل ها برای شما خریدارای عزیز هستن که در حرفه های مختلف مشغول به کارین.

تقسیم بندی مفصل تر بالابرها

این تقسیم بندی و معرفی که از بالابر ها میخوایم براتون بگیم، میتونه برای شماها که قصد خرید و فروش بالابر دارید خیلی مفید و کاربردی باشه.فروش بالابر در مشهد

 • بالابرهای ثابت (Fixed Platforms)

از این بالابر های ثابت برای جابجایی بار در مکان های مختلفی استفاده می شه. مثل بالا بردن خودرو ها به وسیله ی اون در پارکینگ ها، کارخانه های مختلف و حتی جابجایی اجناس در فروشگاه ها

 • بالابرهای ثابت آکاردئونی (Fixed Scissor Lifts)

این نوع بالابر از ایمنی بسیار زیادی در مقایسه با دیگر انواع برخورداره و از اون برای جا به جایی اجسام سنگین وزنی که از توانایی دیگر بالابر ها خارجه استفاده می شه.

 • بالابرهای جک مستقیم

از نوعی جک هیدرولیکی در این نوع بالابر ها استفاده شده. از نظر ایمنی هم در رده ی دوم بعد از نوع قبلی قرار دارن. از این نوع برای حمل بار در طبقات فروشگاه ها استفاده میشه و در صورتی که به یک کابین هم مجهز بشن افراد هم می تونن ازش استفاده کنن.

 • بالابرهای کابلی و یا زنجیری

این نوع بالابر ها رو میشه به عنوان خطرناک ترین انواع بالابر معرفی کرد که ظرفیت کمی دارن. به شکلی که لازمه هر روز مورد بررسی قرار بگیرن. در ضمن به هیچ عنوان نباید برای حمل افراد استفاده بشن.

 • بالابرهای هیدرولیکی-زنجیری یا کابلی

این نوع بالابر ها هم ایمنی درست حسابی ندارن و فقط مخصوص حمل بار هستن. هرچند که دیده شده افراد هم از اون استفاده می کنن در صورتیکه هیچ نوع ایمنی برای اون تضمین نشده.

 • بالابرهای بوم لیفت ثابت (Static Base Boom Lifts)

ظرفیت این بالابر ها کمه. برای حمل افراد استفاده می شه و قابلیت حرکت در جهات افقی و عمودی رو داره.

 • بالابرهای متحرک (Aerial Working Platforms)

به طور کلی بالابر های متحرک برای جابجایی افراد استفاده می شن. ایمنی این بالا بر ها تضمین شدست و افراد به وسیله ی اون ها با خیال راحت می تونن به کار هایی مثل رنگ آمیزی دیوار های مرتفع بپردازن.

 • و… انواعی دیگه که نمیشه راجع به همشون توی این متن توضیح داد. (میتونید به سایر مطالبمون مراجعه کنید.)

جمع بندی بحث فروش بالابر

هرچی که راجع به فروش بالابر مهم به نظر میومد گفتیم. فقط حواستون باشه که خرید و فروش بالابر در رو توسط کدوم شرکت انجام بدین و بدونید که کدوم برند از کیفیت قطعات و تضمین خدمات بالاتری برخورداره، موضوع خیلی مهمیه. چون که این ماشین چه برای حمل بار استفاده بشه و چه برای حمل نفر، لازمه که از کیفیت بالا و ایمنی تضمین شده برخوردار باشه.

هر سوال دیگه هم راجع به این مسائل و فروش بالابر داشتید فقط کافیه لب ترکنید، ما در خدمتیم.

جرثقیل مارگون

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

 • لطفا صفر را بنویسید
 • اختیاری

گروه آسانسور مارگُون مجری انواع آسانسور و بالابر در سراسر کشور

به خانواده مارگُون بپیوندید

اخذ نمایندگی و همکاری با مارگُون

 

گروه مارگُون در حوزه ارائه خدمات خود در زمینه نصب و راه اندازی انواع آسانسور ، بالابر و جک هیدرولیک در سراسر ایران اقدام به جذب نمابندگی می نماید. و همچنین از بازاریابان فعال و مجرب دعوت به همکاری دارد.

لذا شرکت های آسانسوری – کارگاه ها و کارخانجات مربوط به ساخت بالابر و جک های هیدرولیک جهت توسعه کار دعوت به همکاری می نماییم جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.