فروش بالابر در اصفهان

عنوان محتوا:   کاربرد بالابر در اصفهان چیست و انواع آن کدام است؟
۱-   کلمه کلیدی اصلی

بالابر در اصفهان

۲-   کلمه کلیدی مرتبطفروش بالابر در اصفهان , خرید بالابر در اصفهان , تعمیر بالابر در اصفهان , سرویس بالابر در اصفهان

 کاربرد بالابر در اصفهان چیست و انواع آن کدام است؟

بالابر در اصفهان، به یکی از ملزومات هر صنعتی تبدیل شده است. به طور کلی بالابر، وسیله ای است که برای جابجایی عمودی افراد، تجهیزات و وسایل استفاده می گردد. به طور کلی بالابرها در صنایع، ساختمان ها و مراکز خدماتی کاربرد فراوانی دارند. این دسته از تجهیزات به گونه ای طراحی شده اند که نیاز مردم را مبنی بر جابجایی وسایل و تجهیزات به صورت عمودی برطرف سازند. به همین دلیل بالابرها در انواع مختلفی ساخته می شوند. به طور کلی بالابر در اصفهان در دو نوع ثابت و متحرک موجود است که در ادامه به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

برای تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان گروه آسانسوری مارگُون با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

۷ ۳۱۰ ۳۰۰ ۰۹۲۱

 

دفتر مرکزی مارگُون جهت انتقادات و پیشنهادات شما

۳۱۰ ۳۰۰ ۹۱ ۰۲۱

بالابر در اصفهان
Lift in Isfahan

انواع بالابر در اصفهان

بالابر ثابت

یکی از انواع پرکاربرد بالابر در اصفهان، بالابر ثابت است. این نوع از بالابرها به گونه ای طراحی شده اند که در یک محل ثابت، وسایل و تجهیزات را جابجا کنند. به طور کلی این نوع از بالابرها در صنایع، پارکینگ های اتومبیل، انبارها، فروشگاه ها و بسیاری از مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. بالابرهای ثابت دارای انواع مختلفی هستند. اما پرکاربرد ترین و ایمن ترین نوع آنها بالابر های هیدرولیکی هستند‌. این نوع از بالابر در اصفهان به دلیلی کارایی بالا و عدم اشغال فضای زیاد، کاربرد فراوانی دارند. به طور کلی بالابر هیدرولیکی قادر است، اجسامی با وزن های بسیار بالا را جابجا کند. این عامل در مقایسه با بالابرهای کابلی که نوع دیگری از بالابرهای ثابت را تشکیل می دهند، در هنگام جابجایی اجسام با وزن بالا، خطراتی را به وجود خواهد آورد. به طور کلی بالابرهای هیدرولیکی برای جابجایی اجسام از نیروی فشار روغن و در جک هیدرولیک استفاده می کنند. به همین دلیل احتمال پارگی طناب یا سیم در آنها وجود نداشته و به راحتی اجسام سنگین را جابجا می کنند. از انواع بالابرهای هیدرولیکی می توان به بالابرهای آکاردئونی، بالابر جک مستقیم، بالابرهای زنجیری هیدرولیکی، بوم لیفت های مفصلی و تلسکوپی و غیره اشاره کرد.

بالابرهای متحرک

این نوع از بالابر در اصفهان به طور کلی برای جابجایی افراد استفاده می گردد. در طراحی این نوع از بالابر ها دو چرخ تعبیه شده است که بالابر به واسطه آن قادر خواهد بود در مسیرهای افقی حرکت کند‌. در کل از بالابر های متحرک برای مصارفی از قبیل، رنگ آمیزی در ارتفاع، تمیزکاری، تعمیر، نصب و بسیاری از موارد دیگر که در آن نیاز به جابجایی بالابر وجود دارد، استفاده می شود. بالابرهای متحرک خود به دو دسته تقسیم بندی می شوند. بالابرهای متحرک با جابجایی عمودی و بالابرهای متحرک با جابجایی افقی و عمودی این دو دسته را تشکیل می دهند.

بالابرهای متحرک با جابجایی افقی و عمودی

طراحی این نوع از بالابرها به گونه ای است که هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی افراد را جابجا کنند. این نوع از بالابرها برخلاف بالابرهای جابجایی عمودی، لازم نیست دقیقا در زیر محل مورد نظر قرار داده شوند. چرا که علاوه بر حرکت عمودی، قادر هستند به صورت افقی نیز حرکت کنند. در طراحی این نوع از بالابر در اصفهان، بازوها از طریق مفصل به جک هیدرولیک متصل شده اند. با حرکت جک، بازوها باز و بسته شده و حرکت های افقی و عمودی را به وجود می آورند.

بالابرهای متحرک با جابجایی عمودی

این نوع از بالابر در اصفهان، به دلیل جابجایی عمودی ایمن، کاربرد فراوانی دارد. بالابر متحرک با جابجایی عمودی قادر است تنها در راستای عمودی افراد را جابجا کند و برای رسیدن به محلی در ارتفاع، باید دقیقا در زیر آن محل قرار گرفته باشد. از انواع این بالابر در اصفهان، می توان به بالابرهای آکاردئونی، بالابرهای نفربر عمودی و بالابر نفربر ریلی اشاره کرد. این نوع از بالابر در اصفهان در مقایسه با بالابر متحرک با جابجایی افقی و عمودی از قیمت بسیار کمتری برخوردار است.

 

نحوه خرید بالابر در اصفهان

در هنگام خرید بالابر در اصفهان باید نکاتی را از قبیل نوع بالابر، موارد استفاده، میزان وزن اجسامی که باید توسط بالابر جابجای شوند، امنیت بالابر، ثابت یا متحرک بودن آن و در نهایت به قیمت آن باید توجه گردد. توجه داشته باشید که برخی از بالابرهای موجود در بازار از ایمنی کمتری برخوردار هستند و از آن ها نمی توان برای جابجایی افراد استفاده کرد. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم پیش از خرید هرگونه بالابر، با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا بهترین بالابر در اصفهان را با کمترین قیمت به شما پیشنهاد دهند. مضاف بر آن، ما با دارا بودن نیروهای متخصص و فنی قادر هستیم در هر نقطه ای از اصفهان بالابرهای شما را نصب کرده و کارایی آن ها را تست کنیم. با ما از خرید خود مطمئن باشید.

سایر مطالب مربوط به اصفهان:

  1. آسانسور در اصفهان

  2. آسانسور کششی در اصفهان

  3. آسانسور هیدرولیکی در اصفهان

  4. تعمیر آسانسور در اصفهان

  5. سرویس آسانسور در اصفهان

  6. جک هیدرولیکی در اصفهان

بالابر خودرو در اصفهان

بالابر خودرو بر
Car lift

بالابر خانگی در اصفهان

بالابر خانگی
Home lift

بالابر هیدرولیکی در اصفهان

بالابر هیدرولیکی
Hydraulic lift

بالابر صنعتی در اصفهان

بالابر صنعتی
Industrial lift

بالابر فروشگاهی در اصفهان

بالابر فروشگاهی
Shop Lift

بالابر وینچی در اصفهان

بالابر وینچی
Winch Lift

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

  • لطفا صفر را بنویسید
  • اختیاری

گروه آسانسور مارگُون مجری انواع آسانسور و بالابر در سراسر کشور

خدمات ما در شهر اصفهان

همین خدمت را در سراسر ایران ارائه میدهیم

فروش بالابر در تهران

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در مشهد

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در تبریز

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در شیراز

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در اصفهان

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در کرج

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در سبزوار

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در بجنورد

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در بیرجند

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در زاهدان

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

به خانواده مارگون بپیوندید

اخذ نمایندگی و همکاری با مارگُون

 

گروه مارگُون در حوزه ارائه خدمات خود در زمینه نصب و راه اندازی انواع آسانسور ، بالابر و جک هیدرولیک در سراسر ایران اقدام به جذب نمابندگی می نماید. و همچنین از بازاریابان فعال و مجرب دعوت به همکاری دارد.

لذا شرکت های آسانسوری – کارگاه ها و کارخانجات مربوط به ساخت بالابر و جک های هیدرولیک جهت توسعه کار دعوت به همکاری می نماییم جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.