فروش بالابر در تهران

۱-   عنوان محتوا:گشتی در بازار فروش بالابر در تهران
۲-   کلمه کلیدی اصلی

فروش بالابر در تهران

۳-   کلمه کلیدی مرتبطفروش بالابر در تهران , خرید بالابر در تهران , تعمیر بالابر در تهران , سرویس بالابر در تهران

شاید تا کنون بار ها دیده باشید که از بالابر ها برای انجام امور مختلفی استفاده می کنند. مثلا توی فروشگاه های بزرگ و چند طبقه برای جا به جایی کالا ها بین طبقات مختلف، در پارکینگ های طبقاتی برای حمل خودرو، سر ساختمون ها برای حمل بار مصالح و افراد و …. انواع مختلف کاربرد که بالابر ها می تونن داشته باشن. با توجه به همین کاربرد های مختلفه که فروش بالابر در تهران رونق پیدا کرده و شرکت ها و پیمانکارای زیادی مشغول فروش این ابزار هستن. یه نکته ی خیلی مهم در مورد بالابر ها وجود داره و اون این هست که بسیاری از افراد این وسیله را با جرثقیل و لیفتراک اشتباه می گیرن. در صورتی که این ها ماشین های جداگانه و متفاتی با کاربرد های مخصوص به خودشون هستن. خلاصه… از این نکات و مسائل درباره ی بالابر زیاده. اگر تا آخر این مطلب با ما همراه بشید حتما چیزای خوبی گیرتون میاد.

برای تماس و مشاوره رایگان با کارشناسان گروه آسانسوری مارگُون با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

۷ ۳۱۰ ۳۰۰ ۰۹۲۱

 

دفتر مرکزی مارگُون جهت انتقادات و پیشنهادات شما

۳۱۰ ۳۰۰ ۹۱ ۰۲۱

 

بالابر در تهران
lift-in-Tehran

آنچه در مطلب فروش بالابر در تهران گذشت

بسیار خب… در این مطلب سعی شد تا در مورد مسائلی از جمله

  • آشنایی با بالابر
  • معرفی انواع بالابر موجود در بازار فروش
  • نگاهی به سرویس و تعمیر بالابر

صحبت بشه.

مقدمه ای بر موضوع فروش بالابر در تهران

بالابر چیست؟ بالابر به ماشینی می گن که برای حمل و جابجایی بار و یا افراد در بین طبقات، در جهات افقی و عمودی استفاده می شه.

بالابر دارای چه انواعیه؟ بالابر ها از جهات مختلفی تقسیم بندی می شن. یکی از مهمترین روش های دسته بندی بر مبنای ساز و کار حرکتی اون هاست که به ثابت و متحرک تقسیمش می کنه. از طرفی این ثابت و متحرک هم خودشون دارای مختلفین که در ادامه ی مطلب به طور مفصل راجه بهشون صحبت می کنیم. مراکز خرید و فروش بالابر در تهران هم آماده ی ارائه ی تمومی این مدل ها برای خریدارای عزیز هستن که در حرفه های مختلفمشغول به کارن.

از کیفیت قطعات و تضمین خدمات فروش بالابر در تهران

با توجه چیزایی که در ابتدای مطلب بیان شد دونستیم که فروش بالابر در تهران رونق زیادی داره و افراد مختلفی در حرفه های مختلف طالب این ماشین هستن. حالا این که خرید و فروش بالابر در تهران رو توسط کدوم شرکت انجام بدیم و بدونیم که کدوم برند از کیفیت قطعات و تضمین خدمات بالاتری برخورداره، خودش موضوع خیلی مهمیه. چون که این ماشین چه برای حمل بار استفاده بشه و چه برای حمل نفر، لازمه که از کیفیت بالا و ایمنی تضمین شده برخوردار باشه. به همین دلیل همه ی اقدامات مربوط به تعمیر، سرویس و نگهداری هم توسط کمپانی های فروش بالابر در تهران انجام میشه.  

ارائه ی جدول انواع بالابر در شرکت های خرید و فروش بالابر در تهران

اگه خاطرتون باشه در چند سطر قبلی مطلب گفتیم کمپانی های خرید و فروش بالابر در تهران به ارائه ی انواع مختلفی از این محصول توی بازار های خودشون می پردازن که هر کدوم از اون ها به وسیله ی صاحبای صنایع و مشاغل مختلف خریداری می شن. جدول زیر می تونه راهنمای خوبی برای معرفی این انواع و فروش بالابر در تهران باشه.

نوع بالابر

توضیحات

بالابرهای ثابت (Fixed Platforms)

از این بالابر های ثابت برای جابجایی بار در مکان های مختلفی استفاده می شه. مثل بالا بردن خودرو ها به وسیله ی اون در پارکینگ ها، کارخانه های مختلف و حتی جابجایی اجناس در فروشگاه ها

بالابرهای ثابت آکاردئونی (Fixed Scissor Lifts)

این نوع بالابر از ایمنی بسیار زیادی در مقایسه با دیگر انواع برخورداره و از اون برای جا به جایی اجسام سنگین وزنی که از توانایی دیگر بالابر ها خارجه استفاده می شه.

 بالابرهای جک مستقیم

از نوعی جک هیدرولیکی در این نوع بالابر ها استفاده شده. از نظر ایمنی هم در رده ی دوم بعد از نوع قبلی قرار دارن. از این نوع برای حمل بار در طبقات فروشگاه ها استفاده میشه و در صورتی که به یک کابین هم مجهز بشن افراد هم می تونن ازش استفاده کنن.

 بالابرهای کابلی و یا زنجیری

این نوع بالابر ها رو میشه به عنوان خطرناک ترین انواع بالابر معرفی کرد که ظرفیت کمی دارن. به شکلی که لازمه هر روز مورد بررسی قرار بگیرن. در ضمن به هیچ عنوان نباید برای حمل افراد استفاده بشن.

 بالابرهای هیدرولیکی-زنجیری یا کابلی

این نوع بالابر ها هم ایمنی درست حسابی ندارن و فقط مخصوص حمل بار هستن. هرچند که دیده شده افراد هم از اون استفاده می کنن در صورتیکه هیچ نوع ایمنی برای اون تضمین نشده.

بالابرهای بوم لیفت ثابت (Static Base Boom Lifts)

ظرفیت این بالابر ها کمه. برای حمل افراد استفاده می شه و قابلیت حرکت در جهات افقی و عمودی رو داره.

 بالابرهای متحرک (Aerial Working Platforms)

به طور کلی بالابر های متحرک برای جابجایی افراد استفاده می شن. ایمنی این بالا بر ها تضمین شدست و افراد به وسیله ی اون ها با خیال راحت می تونن به کار هایی مثل رنگ آمیزی دیوار های مرتفع بپردازن.

بالابر سیار هیدرولیکی با دسترسی عمودی

دسترسی این نوع بالابر ها برای جابجایی فقط به صورت عمودیه و افراد میتونن برای جابجایی های عمودی از اون استفاده کنن. ایمنی اون برای حمل نفر تضمین شده است و برای انجام امور مختلفی مورد استفاده قرار می گیره. در ضمن در میون انواع مختلف ارزون ترین و اقتصادی ترین نوع هم هست. که گزینه ی قیمت میتونه تاثیر زیادی روی فروش بالابر در تهران داشته باشه.

بالابرهای سیار با دسترسی عمودی و افقی (Boom Lifts)

این نوع بالابر علاوه بر دسترسی عمودی، جابجایی افقی هم داره. هم روی کامیون ها نصب میشه و هم به صورت مستقل برای حمل افراد استفاده میشه.

بالابر در تهران
lift-in-Tehran

آنچه در مطالب بعد از فروش بالابر در تهران خواهید دید:

در پایان این قول رو به همه ی شما همراهای همیشگی می دیم که در مطالب بعد از فروش بالابر در تهران، اطلاعاتی رو پیرامون موارد زیر در اختیارتون خواهیم گذاشت:

بالابر خودرو در تهران

بالابر خودرو بر
Car lift

بالابر خانگی در تهران

بالابر خانگی
Home lift

بالابر هیدرولیکی در تهران

بالابر هیدرولیکی
Hydraulic lift

بالابر صنعتی در تهران

بالابر صنعتی
Industrial lift

بالابر فروشگاهی در تهران

بالابر فروشگاهی
Shop Lift

بالابر وینچی در تهران

بالابر وینچی
Winch Lift

درخواست مشاوره

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس میگیرند

  • لطفا صفر را بنویسید
  • اختیاری

گروه آسانسور مارگون مجری انواع آسانسور و بالابر در سراسر کشور

خدمات ما در شهر تهران

همین خدمت را در سراسر ایران ارائه میدهیم

فروش بالابر در تهران

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در مشهد

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در تبریز

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در شیراز

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در اصفهان

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در کرج

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در سبزوار

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در بجنورد

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در بیرجند

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

فروش بالابر در زاهدان

برای مشاوره رایگان خرید آسانسور از قسمت ذیل اقدام نمایید

به خانواده مارگون بپیوندید

اخذ نمایندگی و همکاری با مارگُون

 

گروه مارگُن در حوزه ارائه خدمات خود در زمینه نصب و راه اندازی انواع آسانسور ، بالابر و جک هیدرولیک در سراسر ایران اقدام به جذب نمابندگی می نماید. و همچنین از بازاریابان فعال و مجرب دعوت به همکاری دارد.

لذا شرکت های آسانسوری – کارگاه ها و کارخانجات مربوط به ساخت بالابر و جک های هیدرولیک جهت توسعه کار دعوت به همکاری می نماییم جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.